Call of Duty serisinin en yeni oyunu Call of Duty :Black Ops Cold War, gelecek ay PC, Xbox ve Playstation platformlarında yer alacak. 13 Kasım’dan itibaren dağıtılacak oyunu ön sipariş verenler erken erişim sürümünü daha öncesinde oynamaya başlayacak.

Yayıncı Activision, erken erişimin başlamasına günler kala Call of Duty: Black Ops Cold War’ın beta sürümü için bir tanıtım videosu yayınladı. Yalnızca 30 saniye uzunluğundaki video, yeni Call of Duty oyunundan beklememiz gereken aksiyon ve grafik kalitesinin yanı sıra oyunda yer alacak bazı modları da gün yüzüne çıkardı.

Videoya göre Call of Duty: Black Ops Cold War beta sürümde Combined Arms: Domination, Domination, Team Deathmatch, Kill Confirmed ve VIP Escort. modları yer alacak.

Karadeniz haritası sızdırıldı

Twitter’da gerçekleşen bir sızıntı, tanıtım videosunun sunduğundan fazlasını göstermiş durumda. Söz konusu paylaşım; Satellite, Miami, Moscow(Moskova), Black Sea(Karadeniz), Tundra ve Cartel haritalarının varlığını doğruluyor. Call of Duty: Black Ops Cold War için paylaşılan ilk fragmanda görmüş olduğumuz Trabzon Havalimanı detayı da zaten oyunda bir Karadeniz Haritası olacağının ipucunu vermişti.

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir